oferte si preturi in romania

Magazine A-Z

Set Adaptoare Sfp Distanta 20km Single-multi Mode Uof2101bs

 
Imagine Set Adaptoare Sfp Distanta 20km Single-multi Mode Uof2101bs
 
Set Adaptoare Sfp Distanta 20km Single-multi Mode Uof2101bs 299.00 RON spre magazinul a2t.ro »

Set adaptoare SFP distanta 20Km Single/Multi mode UOF2101BS. Set adaptoare SFP distanta 20Km Single/Multi mode UOF2101BS .AModul SFP standard, single-iber. Se foloseste si se livreaza in pereche. Modulul poate i folosit in echipamente de retea (switch, convertoare media) sau impreuna cu echipamente de transmisie video prin ibra optica. Pretul este pe pereche. CARACTERISTICI Putere emisie: -15 ~ -3dBm Sensibilitate: -34dBm Viteza: 155Mbps Tip fibra: single mode 9/125Im, multi-mode 50/125Im Port fibra: LC Lungime de unda: 1310nm/1550nm Distanta: 20Km (single mode), 2Km (multi-mode) Protectie: ESD Alimentare: 3.15 ~ 3.45Vcc, 1W Temperatura: 0AC ~ 70AC Dimensiune: 55.4mmX13.7mmX6.25mm

dubi.ro nu vinde produsul "Set Adaptoare Sfp Distanta 20km Single-multi Mode Uof2101bs". Acesta este vândut în magazinul online a2t.ro

.

Cauta, verifica oferta si beneficiezi de pret redus doar aici. Găseste cele mai bune reduceri Set Adaptoare Sfp Distanta 20km Single-multi Mode Uof2101bs pe dubi.ro. Poți cumpăra Set Adaptoare Sfp Distanta 20km Single-multi Mode Uof2101bs de la sute de magazine online de încredere care expediază produse în toată România, având cele mai bune oferte Set Adaptoare Sfp Distanta 20km Single-multi Mode Uof2101bs. Citeşte părerile cumpărătorilor de pe siteul nostru, vezi imagini cu Set Adaptoare Sfp Distanta 20km Single-multi Mode Uof2101bs şi descoperă toate specificațiile. Doar pe dubi.ro poți găsi cele mai bune oferte şi reduceri la Echipamente Fibra Optica. Cumpără la cel mai mic preț din ofertă sau alege din sutele de produse similare produsele dorite.

Exclusiv Online până la 50% Reducere. Ofertă Specială cu Livrare Rapidă, profită Astăzi. Cumpără Acum Set Adaptoare Sfp Distanta 20km Single-multi Mode Uof2101bs !

Preţuri Echipamente Fibra Optica în ofertă

Vezi oferte active cu reduceri de preturi la sute de magazine online ca emag, flanco, altex si multe alte magazine romanesti.

Cauta, verifica oferta si beneficiezi de pret redus doar aici pe dubi.ro

Găseste cele mai bune reduceri Set Adaptoare Sfp Distanta 20km Single-multi Mode Uof2101bs pe dubi.ro. Poți cumpăra Set Adaptoare Sfp Distanta 20km Single-multi Mode Uof2101bs de la sute de magazine online de încredere care expediază produse în toată România, având cele mai bune oferte Set Adaptoare Sfp Distanta 20km Single-multi Mode Uof2101bs. Citeşte părerile cumpărătorilor de pe siteul nostru, vezi imagini cu Set Adaptoare Sfp Distanta 20km Single-multi Mode Uof2101bs şi descoperă toate specificațiile. Doar pe dubi.ro poți găsi cele mai bune oferte şi reduceri la Echipamente Fibra Optica. Cumpără la cel mai mic preț din ofertă sau alege din sutele de produse similare produsele dorite.

Aceste preturi şi transportul produselor sunt valide pentru toata România incluzand transportul în cele mai mari orase precum Bucureşti, Timişoara, Arad, Braşov, Tulcea, Galați, Cluj, Iaşi, Constanța, Craiova, Ploieşti, Oradea, Braila, Piteşti, Sibiu, Bacău, Targu Mureş, Baia Mare, Buzau, Botoşani, Satu Mare, Suceava, Piatra Neamț, Târgovişte, Focşani, Bistrița. Pentru mai multe detalii despre livrare te rugăm să te documentezi pe siteul/rile partenerilor noştri.

Alege din magazinele online disponibile aici: ofertele magazinelor romanesti

Cel mai mic pret gasit incepe de la 299.00 RON

 

Produse similare

 
Imagine Media Convertor 20km 100mbps Cu Port Sfp Uof7201e
 

Media Convertor 20km 100mbps Cu Port Sfp Uof7201e 

Media convertor 20KM 100Mbps cu port SFP UOF7201E. Media convertor 20KM 100Mbps cu port SFP UOF7201E .AConvertor media folosit la extinderea unei retele ethernet cu ajutorul unei fibre optice. Dispune de un port SFP ce permite conectarea oricarui tip de adaptor FO. CARACTERISTICI Viteza de transfer: 100Mbps Port retea: 10/100Mbps, RJ45, 100m Port fibra: 155Mbps, hotplug SFP, distanta de transmisie...


 
Imagine Media Convertor 20km Port Sfp 1000mbps Uof7201ge
 

Media Convertor 20km Port Sfp 1000mbps Uof7201ge  249.00 RON  (-10.00 %)

Media convertor 20KM port SFP 1000Mbps UOF7201GE. Media convertor 20KM port SFP 1000Mbps UOF7201GE .AConvertor media folosit la extinderea unei retele ethernet cu ajutorul unei fibre optice. Dispune de un port SFP ce permite conectarea oricarui tip de adaptor FO. CARACTERISTICI Viteza de transfer: 1000Mbps Port retea: 10/100/1000Mbps, RJ45, 150m Port fibra: 155Mbps, hotplug SFP, distanta de transmisie...